Wypożyczalnia to serwis z wysokiej jakości filmami, bajkami i serialami dostępnymi na żądanie. Filmy mogą być wypożyczane pojedynczo.
Jednorazowa opłata, bez abonamentu. W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami.

Od momentu dokonania zakupu, masz możliwość obejrzenia filmu dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin. Możesz przeglądać dostępną ofertę na stronie go.jambox.pl.
Po wybraniu pozycji i zatwierdzeniu zakupu jPIN-em, film trafi na 48 godzin do kolejki „Do obejrzenia” na dekoderach. Usługa ograniczona terytorialnie i dostępna na wybranych dekoderach.

Kioski

Kioski VOD to dostęp do filmów i seriali na życzenie. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to ponad 18 000 materiałów! To jednak nie wszystko – biblioteki są ciągle aktualizowane.

Jeśli już jesteś abonentem kablówki JAMBOX, to prawdopodobnie jedną z wymienionych bibliotek VOD masz w swoim pakiecie! Wybierając VOD, wybierasz legalne źródło streamowania i najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku. Telewizja kablowa jeszcze nigdy nie miała tak bogatej oferty!