Wybierz pakiet

Oglądaj najlepszy sport, filmy i seriale do 3 miesięcy bez opłat. Skorzystaj z super promocji. Teraz szybki Internet i telewizja w super cenie.

Pakiet promocyjny zawiera 187 kanały w tym 123 w najwyższej jakości HD. Do tego super szybki Internet do 1Gb/s a to wszystko w cenie od 109 zł. Lista kanałów. Potrzebujesz samego Internetu? Skorzystaj z promocji Super szybki Internet 600Mb/s już od 59zł.

Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Do każdego pakietu JAMBOX go Gratis!

To aplikacja umożliwiająca oglądanie TV i zarządzanie Twoimi usługami ze smartfona, komputera czy tabletu.

Z internetowej telewizji kablowej można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej oraz wykorzystując aplikację mobilną na system Android (dotyczy tabletów i smartfonów).

Korzyści z oferty

Router Wi-Fi dostajesz od nas bezpłatnie na czas trwania umowy.

  • szybki, płynny i pewny dostęp do internetu.
  • bezprzewodowa, dwuzakresowa prędkość 1167 Mb/s.
  • mocny sygnał nawet za betonową ścianą.
  • współdzielenie plików i strumieniowanie multimediów

Dwa pasma pracy 2.4GHz oraz 5GHz bez zakłóceń pozwala na pracę w prędkości sięgającej aż do 1167 Mb/s. Pasmo 2.4GHz posiada lepsze możliwości transmisji danych na większą odległość, z łatwością pokonuje również przeszkody takie jak ściany. Pasmo 5GHz wykorzystuje standard 802.11ac, dzięki czemu zapewnia doskonałą ergonomię pracy, jednak w nieco mniejszej odległości. Wykorzystaj możliwości 5GHz do gier i streamingu.

Dekoder do odbioru telewizji dostajesz od nas bezpłatnie na czas trwania umowy.

Najbardziej wydajny sprzęt z możliwością korzystania z technologii 4K. Oprogramowanie Kyanit z wygodnym i szybkim interfejsem użytkownika. Dekoder obsługuje także technologie: High Dynamic Range (HDR), 10-bitowy kolor z dekodowaniem HEVC.

  • oferuje opcjonalne podłączenie dedykowanego dysku zewnętrznego Arris DVR-One.
  • umożliwia oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości HDTV 4K
  • umożliwia korzystanie z wygodnych funkcji
  • przewodnik po programach EPG
  • ochrona rodzicielska
  • ustawianie ścieżek dźwiękowych i napisów.

Szybkość przede wszystkim!

System mesh to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie poprawiające komfort korzystania z internetu. To najnowsza generacja WiFi. System pokrywa sygnałem każdy metr domu udostępniając płynnie działającą, szybką i stabilną sieć bezprzewodową.

Bezprzewodowa sieć przyszłości dla domu.

Oto najnowsza generacja WiFi. Covr pokrywa sygnałem każdy metr domu udostępniając płynnie działającą, szybką i stabilną sieć bezprzewodową. Trzy moduły dostępowe Covr Points umożliwiają objęcie sygnałem sieci domu o powierzchni do 500 m2.


Covr to rozwiązanie, które umożliwia w ciepły letni dzień korzystanie z sieci bezprzewodowej także w ogrodzie, podczas grilla lub odpoczynku w zacienionej altance.

CatchUp – Archiwum TV

Funkcja CatchUp pozwala na oglądanie archiwalnych audycji na wybranych kanałach do 7 dni wstecz. Jeśli przegapiłeś jakiś program i zapomniałeś nagrać, znajdź go w EPG cofając się w lewo na ekranie.

StartOver – Oglądaj od początku

Funkcja StartOver pozwala na oglądanie audycji, które już się rozpoczęły i jeszcze nie zakończyły od samego początku. Już nie musisz się martwić, że spóźniłeś się na emisję na żywo, kliknij „Oglądaj od początku” i nie przegap ani jednego momentu.