Promocja pakietów HBO

HBO to kanał premier filmowych. W HBO można obejrzeć największe hollywoodzkie filmy, kultowe seriale oraz kontrowersyjne dokumenty. HBO można oglądać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam 3 kanały premium, nieprzerywane reklamami setki premier filmów i seriali rocznie największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji ponad 13 000 pozycji dostępnych w bibliotecke HBO On Demand

HBO On Demand
Usługa pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO.Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe. Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi „wideo na żądanie” jest często zmieniana i odświeżana. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza. HBO On Demand jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO HD +OD +GO. Aby korzystać z VOD w GigaLink nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.


HBO GO
Uzyskaj nielimitowany dostęp do ponad 7 000 godzin najlepszej rozrywki: produkcji HBO, filmowych hitów, programów dokumentalnych, komediowych i innych.